Informácie o likvidáciach na Váš email
Váš email :
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Platba súdneho poplatku platobnou kartou

Pridané: 03.08.2020
|
Prečítate za menej než minútu
|
Mgr. Veronika Bilkovičová, DiS

Aktuálne je možné platiť súdny poplatok za elektronické podania do obchodného registra podávané platobnou kartou priamo z elektronickej schránky na www.slovensko.sk . Úhrada bude pripísaná ihneď resp. nie je nutné čakať 2 pracovné dni na pripísanie platby.

 

Predmetnú službu využíva aj naša spoločnosť pre zrýchlenie procesov.

Aktuálne je možné platiť súdny poplatok za elektronické podania do obchodného registra podávané platobnou kartou priamo z elektronickej schránky na www.slovensko.sk . Úhrada bude pripísaná ihneď resp. nie je nutné čakať 2 pracovné dni na pripísanie platby.

 

Predmetnú službu využíva aj naša spoločnosť pre zrýchlenie procesov.
Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Ponúkame legálne likvidácie a konkurzy spoločností v súlade so všetkými zákonmi.

Neposkytujeme právne poradenstvo alebo právne služby a preto informácie nemajú charakter právneho poradenstva, teda nemôžu byť za také považované. V prípade realizácie právnych služieb sú realizované prostredníctvom advokátskej kancelárie a v prípade odborných vyjadrení v oblasti účtovníctva sú realizované daňovým poradcom. 

Nie sme plátcami DPH. Zmluvné a fakturačné údaje sú uvedené na stránke "kontakt"