Likvidácia spoločnosti (zrušenie spoločnosti)

  

Rozhodli ste sa ukončiť činnosť svojej firmy? V tom prípade vás čaká likvidácia spoločnosti, prípadne zrušenie spoločnosti bez likvidácie. Likvidácia spoločností je pomerne zložitý a dlhotrvajúci proces vyžadujúci najmä čas a mnoho administratívnych úkonov. Spolu s nami však bude likvidácia spoločnosti oveľa jednoduchšia. Obráťte sa na nás a my vám ochotne pomôžeme nielen so zrušením spoločnosti s likvidáciou, ale aj so zrušením spoločnosti bez likvidácie. Uvedomujeme si, že likvidácia spoločnosti, resp. zrušenie spoločnosti je časovo náročné. Práve preto sme tu pre vás. V našom tíme sa stretnete iba so skutočnými odborníkmi v oblasti likvidácie spoločností, akými sú konkurzní právnici, daňoví poradcovia či iní.

Pri likvidácii spoločnosti, ale aj zrušení spoločnosti bez likvidácie je potrebné postupovať v súlade s obchodným zákonníkom. Jeho porušenie môže predstavovať veľké problémy. Tohto sa našťastie spolu s nami obávať nemusíte. Ak máte aj vy záujem o likvidáciu spoločnosti, resp. zrušenie spoločnosti, neváhajte nás kontaktovať. Využite naše profesionálne služby za výhodné ceny a zrušte spolu s nami spoločnosť bez zbytočných komplikácií.

 

 


  

Záujem o cenovú ponuku

 

Zoznam realizácií

 

Hodnotenia zákazníkov 

 


 

 

Ponúkame legálne likvidácie a konkurzy všetkých typov spoločností. 

Všetky úkony sú realizované konkurzným právnikom.

 

Neprepisujeme spoločnosti na biele kone, ani na osoby bez právnického vzdelania, alebo osoby inej národnosti.

Na likvidácií spoločnosti sa ušetriť nedá a je nevyhnutné postupovať v súlade s obchodným zákonníkom. V opačnom prípade Vám môže celé "zbavenie sa spoločnosti" narobiť viac problémov a výdavkov.

 

 

Základné informácie o nás:

  • Reálny právnici a odborníci z oblasti likvidácie a konkurzov - pri využívaní našich služieb budete v kontakte s konkurzným právnikom a odborníkmi z danej oblasti, ako je správca konkurznej podstaty, daňový poradca a pod. Žiadne osoby bez vysokej školy, osoby s exekúciami, žiadne "offshore" spoločnosti a podobne. 
  • Efektívne Vás zbavíme dlhov - likvidácia a ukončenia podnikania je pravidelný ekonomický jav. Odborne Vás zbavíme problémov a to zo dňa na deň.
  • Žiadna anonymita - nemáme problém sa s Vami stretnúť a zrealizovať konzultáciu vo veci likvidácie alebo konkurzu Vašej spoločnosti
  • Výhodné ceny - ceny za naše úkony sa snažíme udržať na vysokej konkurenčnej úrovni. Vždy sa dá na cene dohodnúť, podľa Vašich možností. Ponúkame aj notársku úschovu, alebo pri zložitejších projektoch je možná platba na splátky. Naše ceny začínajú od 93€

 

  

 

Potrebujete pomoc?

Vyplňte prosím kontaktný formulár, alebo zavolajte na číslo +421 951 013 002 a radi Vám pomôžeme.

 

 

 

 

 

  

Likvidácia s.r.o.

Ponuku portfólia likvidácie Vašej spoločnosti v právnej forme s.r.o. ponúkame vo viacerých variantov                                                                                         

Na uvedenej stránke nájdete aktuálnu ponuku                                     

Likvidácia a.s.

Ponuku portfólia likvidácie Vašej spoločnosti v právnej forme a.s. ponúkame vo viacerých variantov. Cenovo drahšie voči likvidácií s.r.o. je z dôvodu zložiitejších úkonov                                                   

Na uvedenej stránke nájdete aktuálnu ponuku   

Kontaktný formulár

znakov do konca.
Nový súbor (max. 500 kB)
Súhlas s GDPR
Všetky údaje su spracované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Podmienky spracovania nájdete na nasšej stránke https://www.vymazsro.sk/informacie/o-nas/ochrana-osobnych-udajov-gdpr/
antiSpam [nový kód]

Ponúkame legálne likvidácie a konkurzy spoločností v súlade so všetkými zákonmi.

Neposkytujeme právne poradenstvo alebo právne služby a preto informácie nemajú charakter právneho poradenstva, teda nemôžu byť za také považované. V prípade realizácie právnych služieb sú realizované prostredníctvom advokátskej kancelárie a v prípade odborných vyjadrení v oblasti účtovníctva sú realizované daňovým poradcom. 

Nie sme plátcami DPH. Zmluvné a fakturačné údaje sú uvedené na stránke "kontakt"