Spolupráca

Úvod SlužbySpolupráca

 

 

Odporučte nám klienta a získate fixnú províziu 700€

 


 

 

Základné informácie o programe "Spolupráca"

 

  • Máte ako účtovník klientov, ktorý chcú ukončiť podnikateľskú činnosť? Nemáte čas riešiť predmetnú zložitú problematiku? Pošlite nám informácie o záujemcovi a my mu pošleme cenovú ponuku

 

  • Po realizácií zákazky Vám bude uhradená fixná odmena bez nejakých ďalších Vaších úkonov. Všetky úkony a podpis zmluvy realizujeme s klientom my.
  • Následne si po realizácií môžete vystaviť faktúru v konečnej sume 700€ ( nie sme plátcami DPH ) s položkou "sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti - sprostredkovanie výmazu spoločnosti ""XXX s.r.o." , Predmetnú faktúru uhradíme do 15 dní

 

 

Upozornenie GDPR - Poprosíme Vás sprostredkovať iba verejne dostupné informácie z firemného webu potencionálneho záujemcu alebo z údajov z účtovnej závierky, kde sa nachádzajú údaje ako tel. číslo a email.

Nie je možné sprostedkovať osobné údaje štatutárov, spoločníkov a akcionárov resp. ich osobné tel. číslo a email.

Sprostredkovateľskú zmluvu zasielame po vyžiadaní na mail.

 

 

Spolupráca B2B
antiSpam [nový kód]

Ponúkame legálne likvidácie a konkurzy spoločností v súlade so všetkými zákonmi.

Neposkytujeme právne poradenstvo alebo právne služby a preto informácie nemajú charakter právneho poradenstva, teda nemôžu byť za také považované. V prípade realizácie právnych služieb sú realizované prostredníctvom advokátskej kancelárie a v prípade odborných vyjadrení v oblasti účtovníctva sú realizované daňovým poradcom. 

Nie sme plátcami DPH. Zmluvné a fakturačné údaje sú uvedené na stránke "kontakt"