Informácie o likvidáciach na Váš email
Váš email :
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Právna doložka

Úvod O násPrávna doložka

Informácie na tejto webovej stránke slúžia iba na získanie základného obrazu vo veciach, ktorých sa týkajú.

 

Vzhľadom na meniacu sa podstatu zákonov, predpisov a nariadení ako i na riziká vlastné elektronickej komunikácii sa môže stať, že niektoré informácie na tejto stránke sa môžu objaviť s časovým oneskorením, môžu chýbať úplne alebo môžu obsahovať nepresnosti.

 

 

Informácie na tejto webovej stránke sa preto uvádzajú s vedomím, že autori a vydavatelia sa tým neusilujú poskytovať právne, účtovné, daňové či iné profesionálne poradenstvo alebo služby. Ako také by teda uvedené informácie nemali byť brané ako náhrada za konzultácie s profesionálnymi účtovnými, daňovými, právnymi či inými kompetentnými odbornými poradcami. Skôr než urobíte akékoľvek rozhodnutie či čokoľvek podniknete, mali by ste sa poradiť s odborníkom.

 

Všetky informácie na tejto stránke sú poskytované „tak ako sú“, bez akejkoľvek záruky na ich úplnosť, presnosť a časovú relevantnosť či záruky na výsledky získané na základe využitia týchto informácií, a taktiež bez akejkoľvek záruky, či už explicitne uvedenej alebo mlčky predpokladanej, napr. na výkonnosť, predajnosť či vhodnosť uvedených informácií pre konkrétny účel.

 

V prípade otázok nás kontaktujte.

Kontaktný formulár

znakov do konca.
Nový súbor (max. 500 kB)
Súhlas s GDPR
Všetky údaje su spracované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Podmienky spracovania nájdete na nasšej stránke https://www.vymazsro.sk/informacie/o-nas/ochrana-osobnych-udajov-gdpr/
antiSpam [nový kód]

Ponúkame legálne likvidácie a konkurzy spoločností v súlade so všetkými zákonmi.

Neposkytujeme právne poradenstvo alebo právne služby a preto informácie nemajú charakter právneho poradenstva, teda nemôžu byť za také považované. V prípade realizácie právnych služieb sú realizované prostredníctvom advokátskej kancelárie a v prípade odborných vyjadrení v oblasti účtovníctva sú realizované daňovým poradcom. 

Nie sme plátcami DPH. Zmluvné a fakturačné údaje sú uvedené na stránke "kontakt"