Informácie o likvidáciach na Váš email
Váš email :
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Prečo práve naše služby ?

Úvod O násPrečo práve naše služby ?

Prečo naše služby? :

  • Reálny právnik a odborníci z oblasti likvidácie a konkurzov - pri využívaní našich služieb budete v kontakte s konkurzným právnikom a odborníkmi z danej oblasti ako je správa konkurznej podstaty, daňový poradca a pod. Žiadne osoby bez vysokej školy s exekúciami bez právneho vzdelania, žiadne "offshore" spoločnosti a podobne. 
  • Efektívne Vás zbavíme dlhov - bankrot spoločnosti je legány pokiaľ proces realizácie a komunikácie s veriteľmi je legálny. Odborne Vás zbavíme problémov a v najkratšom možnom čase.
  • Žiadna anonymita - nemáme problém sa s Vami stretnúť a realizovať konzultáciu vo veci likvidácie Vašej spoločnosti a konkurzu Vašej spoločnosti
  • Výhodné ceny - ceny za úkony sa snažíme udržať na vysokej konkurenčnej úrovni. Vždy sa dá na cene dohodnúť podľa vašich možností. Ponúkame aj notársku úschovu a pri zložitejších projektoch je možná platba  na splátky.  Naše začínajú od 93€

 

 


Neprepisujeme spoločnosti na biele kone, ani osoby bez právnického vzdelania a inej národnosti. Na likvidácií spoločnosti sa ušetriť nedá a je nutné postupovať v súlade so obchodným zákonníkom. V opačnom prípade Vám môže celé "zbavenie sa spoločnosti" narobiť viac problémov a výdavkov.

Ponúkame legálne likvidácie a konkurzy spoločností v súlade so všetkými zákonmi.

Neposkytujeme právne poradenstvo alebo právne služby a preto informácie nemajú charakter právneho poradenstva, teda nemôžu byť za také považované. V prípade realizácie právnych služieb sú realizované prostredníctvom advokátskej kancelárie a v prípade odborných vyjadrení v oblasti účtovníctva sú realizované daňovým poradcom. 

Nie sme plátcami DPH. Zmluvné a fakturačné údaje sú uvedené na stránke "kontakt"