Malý konkurz

Úvod SlužbyMalý konkurz

 

Využite našu službu malý konkurz. Kontaktujte nás a zdarma Vám poradíme taktiku ako sa zbaviť Vašej zadĺženej spoločnosti. Je veľmi postatné si vybrať správnu a najmenej rizikovú cestu napr. či je pre Vás lepší tzv. veľký konkurz alebo malý konkurz.

 

Porovnanie medzi veľkým a malým konkurzom nájdete v uvedenom článku

 

 


 Bojíte sa pokuty voči štatutárnemu orgánu? 

Staneme sa štatutárom pred malým konkurzom my a preberieme zodpovednosť za pokutu.

 

Ako jediný na SR preberieme hmotnú zodpovednosť za pokutu pri malom konkurze podľa § 106k ods. (1) ZRK v sume 1 000 eur do 10 000 eur, keďže budeme vykonávať funkciu štatutárneho orgánu úpadcu ku dňu vyhlásenia konkurzu.

 


 

 

Na službe malý konkurz spoločnosti sa dnes už neoplatí ušetriť. Lacné riešenie znamenajú veľa krát nedokončenie likvidácie a trestné stíhanie. Odporúčame sa vyhnúť riešeniam prepisom na biele kone alebo občanov ČR.

U nás vykonáva funkciu likvidátora osoba s vysokoškolským diplomom z práva. 


 

Proces likvidácie je v súlade s novelizovanou úpravou obchodného zákonníka ku dňu 1.10.2020Záujem o cenovú ponuku

 

Zoznam realizácií

 

Hodnotenia zákazníkov 
 

 

  


                    

Riešenie pre zadĺžené spoločnosti - Malý konkurz


Návrh na malý konkurz

od 100 €

Pripravíme pre Vás návrh na malý konkurz a pripravíme Vás na konkurzné konanie. Návrh obsahuje zoznam majetku, súhrnný prehľad, zoznam záväzkov, zoznam spriaznených osôb a ostatných náležitostí.


K realizácií potrebujeme účtovníctvo za posledné obdobie a účtovné exporty

V cene máte aj manuál ako komunikovať s konkurzným správcom, na čo si dať pozor pri krízovej komunikácií a čo je možné očakávať.

 

K cene je nutné pripočítať preddavok  v sume 500€.

Mám záujem *


Okamžité prevzatie a malý konkurz

od 1690 €

Preberieme Vašu spoločnosť v ľubovoľnom stave zadĺženia. Spoločník a štatutár sa stane konkurzný právnik a do 30 dní podá a realizuje návrh na konkurz. Komunikácia so súdom, konkurzným správcom a veriteľmi realizujeme my. 

K realizácií potrebujeme účtovné exporty - zoznam majetku, zoznam záväzkov, zoznam pohľadávok za posledné obdobie

 

Firmy sa viete zbaviť okamžite! Poplatok 500 € v cene. Ako jediný na SR preberieme hmotnú zodpovednosť za pokutu pri službe malý konkurz podľa § 106k ods. (1) ZRK v sume 1 000 eur do 10 000 eur, keďže budeme vykonávať funkciu štatutárneho orgánu úpadcu ku dňu vyhlásenia konkurzu.

Mám záujem *

 

* predbežná objednávka


 

  

Všetky ponúkané služby sú poskytované v súlade s Obchodným zákonníkom.

Neponúkame služby, pri ktorých prichádza k prepožičiavaniu mena na účel prevodu účasti na právnickej osobe, alebo na účel ustanovenia ako štatutárneho orgánu alebo člena štatutárneho orgánu právnickej osoby. Naša činnosť nemá úmysel zmariť riešenie ukončenia podnikania právnickej osoby likvidáciou alebo konkurzom.

Úkony likvidácie sú realizované v bez špekulácií, v zákonnej lehote a v zákonom určených krokoch. 

 

 

 


Objednávkový formulár likvidácie s.r.o
Vybraná služba

znakov do konca.
Nový súbor (max. 500 kB)
Súhlas s GDPR
Všetky údaje su spracované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Podmienky spracovania nájdete na nasšej stránke https://www.vymazsro.sk/informacie/o-nas/ochrana-osobnych-udajov-gdpr/
antiSpam [nový kód]

Ponúkame legálne likvidácie a konkurzy spoločností v súlade so všetkými zákonmi.

Neposkytujeme právne poradenstvo alebo právne služby a preto informácie nemajú charakter právneho poradenstva, teda nemôžu byť za také považované. V prípade realizácie právnych služieb sú realizované prostredníctvom advokátskej kancelárie a v prípade odborných vyjadrení v oblasti účtovníctva sú realizované daňovým poradcom. 

Nie sme plátcami DPH. Zmluvné a fakturačné údaje sú uvedené na stránke "kontakt"