Bankrot firmy

Úvod SlužbyBankrot firmy

 

Naša služba bankrot firmy je absolútne legálna. Realizácia služby bankrot firmy prebieha prostredníctvom konkurzného právnika.

Profesionálne komunikujeme s veriteľmi a štátnymi orgánmi a plníme všetky zákonné povinnosti.

 

Garantujeme výhodné ceny, legálnosť a preberáme hmotnú zodpovednosť za proces výmazu spoločnosti a konkurzu.  

 

 

Pri našom riešení nemusíte už nikdy platiť daňovú licenciu


 

Základné informácie o službe bankrot firmy :

 

  • Reálny právnici a odborníci z oblasti likvidácie a konkurzov - pri využívaní našich služieb budete v kontakte s konkurzným právnikom a odborníkmi z danej oblasti, ako je správca konkurznej podstaty, daňový poradca a pod. Žiadne osoby bez vysokej školy, osoby s exekúciami, žiadne "offshore" spoločnosti a podobne. Recenzie našich zákazníkov nájdete TU

 

  • Efektívne Vás zbavíme dlhov - likvidácia a ukončenia podnikania je pravidelný ekonomický jav. Odborne Vás zbavíme problémov a to zo dňa na deň a bez stresu z daňovej kontroly.
  • Žiadna anonymita - nemáme problém sa s Vami stretnúť a zrealizovať konzultáciu vo veci likvidácie alebo konkurzu Vašej spoločnostiNa službe bankrot firmy sa dnes už neoplatí ušetriť. Lacné riešenia znamenajú veľa krát nedokončenie likvidácie a trestné stíhanie. Odporúčame sa vyhnúť riešeniam prepisom spoločnosti na biele kone, alebo zahraničných občanov .


Proces služby bankrot firmy je v súlade s novelizovanou úpravou obchodného zákonníka ku dňu 1.10.2020


 

Záujem o cenovú ponuku

 

Zoznam realizácií

 

Hodnotenia zákazníkov 
Riešenie pre nezadĺžené spoločnosti

Bankrot firmy
Vstup do likvidácie

93 €

Vašej spoločnosti pripravíme dokumenty a podáme ich na súd. Súd zapíše spoločnosť do tzv. likvidácie a prostredníctvom valného zhromaždenia sa určí likvidátor Vašej spoločnosti - Vy. Realizáciu a proces likvidácie k úplnemu výmazu si riešite samostatne. My Vám poskytneme vzorové dokumenty k podaniam. Ďalšie služby ako účtovná uzávierka a podanie do obchodného vestníka si viete doobjednať.

Proces je vhodný pre iba nezadlžené spoločnosti.

Realizácia výmazu
trvá 5 - 6 mesiacov.

Mám záujem *

Bankrot firmy
ex offo

od 190 €

V predmetnej službe je vypracovanie podnetu prípadne vytvorenie existencie skutočnosti na konanie výmazu ex offo. Počas procesu je však nutné podávať daňové priznania. Nie je nutné však robiť mimoriadnu účtovnú uzávierku a však nezbavuje to štatutára povinnosti podať návrh na konkurz pri spoločnosti, ktorá je v kríze. Je to vhodné pre firmy s malým dlhom, ktoré už roky nepodnikajú.

Proces je vhodný pre zadĺžené spoločnosti aj pre nezadlžené spoločnosti

Realizácia výmazu
trvá minimálne 1-2 roky.

Mám záujem *

Bankrot firmy
PREMIUM

od 590 €

Zadĺžené aj nezadĺžená a ihneď
Firma, ktorá je nezadĺžená a nie je vhodná k predaju alebo zadĺžená a má majetok a klient má záujem o úplny výmaz v rýchlej dobre. Z našej strany preberieme predmetnú spoločnosť. Konateľ a spoločník je konkurzný právnik a vykoná oznámenie veriteľom, Prípadné problémy, daňovú kontrolu, pokuty, trestné konania riešime my. Preberieme hmotnú zodpovednosť za realizáciu.

Firmy sa viete
zbaviť okamžite!

Mám záujem *

 

* predbežná objednávka

 

  

 

 


                    

Riešenie pre zadĺžené spoločnosti

Bankrot firmy
zadĺžená - Návrh na konkurz

od 199 €

Pripravíme pre Vás návrh na konkurz a pripravíme Vás na konkurzné konanie. Návrh obsahuje zoznam majetku, súhrnný prehľad, zoznam záväzkov, zoznam spriaznených osôb a ostatných náležitostí.


Pripravíme Vám taktiku do konkurzu a vyberieme, či ísť cestou malého alebo veľkého konkurzu

K realizácií potrebujeme účtovníctvo za posledné obdobie

K cene je nutné pripočítať preddavok pre predbežného správcu v sume malý konkurz  / veľký konkurz 1500€.

Mám záujem *

Bankrot firmy
zadĺžená - Okamžité prevzatie

od 1990 €

Preberieme Vašu spoločnosť v ľubovoľnom stave zadĺženia. Spoločník a konateľ sa stane konkurzný právnik a do 30 dní podá a realizuje návrh na konkurz. Komunikácia so súdom, správcom a veriteľmi realizujeme my. Optimalizujeme procesy aby nehrozila žiadna pokuta štatutárovi a posúdime možné rizikové odporovateľné právne úkony

K realizácií potrebujeme účtovníctvo za posledné obdobie

Firmy sa viete zbaviť okamžite! Poplatok malý konkurz  / veľký konkurz 1500€ v cene.

Mám záujem *

 

* predbežná objednávka


 

  

Všetky ponúkané služby sú poskytované v súlade s Obchodným zákonníkom.

Neponúkame služby, pri ktorých prichádza k prepožičiavaniu mena na účel prevodu účasti na právnickej osobe, alebo na účel ustanovenia ako štatutárneho orgánu alebo člena štatutárneho orgánu právnickej osoby. Naša činnosť nemá úmysel zmariť riešenie ukončenia podnikania právnickej osoby likvidáciou alebo konkurzom.

Úkony likvidácie sú realizované v bez špekulácií, v zákonnej lehote a v zákonom určených krokoch. 

 

 

 

Objednávkový formulár likvidácie s.r.o
Vybraná služba

znakov do konca.
Nový súbor (max. 500 kB)
Súhlas s GDPR
Všetky údaje su spracované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Podmienky spracovania nájdete na nasšej stránke https://www.vymazsro.sk/informacie/o-nas/ochrana-osobnych-udajov-gdpr/
antiSpam [nový kód]

Ponúkame legálne likvidácie a konkurzy spoločností v súlade so všetkými zákonmi.

Neposkytujeme právne poradenstvo alebo právne služby a preto informácie nemajú charakter právneho poradenstva, teda nemôžu byť za také považované. V prípade realizácie právnych služieb sú realizované prostredníctvom advokátskej kancelárie a v prípade odborných vyjadrení v oblasti účtovníctva sú realizované daňovým poradcom. 

Nie sme plátcami DPH. Zmluvné a fakturačné údaje sú uvedené na stránke "kontakt"